PEKÁRI A CUKRÁRI

Začnite s farbením Vašich kreácií prirodzene a presvedčte sa sami, ako naše farby zmenia vaše krémy, náplne a dekorácie k lepšiemu. Získanie brilantných farebných efektov pri aplikácii 100% prírodných odtieňov – to je Colourfood Professional. Naše farbivá sú prekvapivo stabilné, pokiaľ ide o teplotu, svetlo a aciditu prostredia.

REŠTAURÁCIE A BISTRÁ

Predjedlo, hlavný nápoj alebo dezert – produkty Colourfood Professional sa dajú použiť na mnoho rôznych spôsobov. Zdôraznite prirodzenú farbu jedál alebo prekvapte svojich hostí úplne novými a kreatívnymi zážitkami z farby na tanieri.

BAR

Zážitok nespočíva len v chuti. Potešte svojich zákazníkov nekonečnými možnosťami ako pohladiť aj zrak. S produktami od Colourfood Professional ste na tej správnej ceste ako to dosiahnuť.

CATERING

Očarte svojich klientov farebným bufetom a zafarbite zákusoky do podnikových farieb. Pri farbení potravín od spoločnosti Colourfood Professional budete mať záruku kvality, pretože naše farby sa vyrábajú iba z ovocia, zeleniny a jedlých rastlín. Inšpirujte sa našimi receptami.

ZMRZLINÁRI

S farbivami Colourfood Professional môžete úžasne zdôrazniť prirodzenú farbu svojej zmrzliny alebo ponúknuť svojim zákazníkom, najmä mladším, žiarivú modrú, ktorá je prirodzene zafarbená riasami spirulina.