EUROVANILLE

Eurovanille pôsobí v oblasti obchodu s vanilkou už viac ako 20 rokov. U nás nájdete najlepšie odrody vanilkových luskov z celého sveta. Sú  spracované a balené s veľkou starostlivosťou, aby naši klienti dostali tie najlepšie možné vanilkové výrobky.

Vanilka je a vždy bola najobľúbenejšou príchuťou na svete. Ponúkame najširší sortiment 100% prírodných vanilkových produktov vyrábaných najmodernejšími metódami.

Struky, prášok, prírodné extrakty, koncentráty…. Objavte vanilku vo všetkých jej formách a nájdite tú správnu ingredienciu pre vás!

EUROVANILLE

Produktový katalóg

Popredný francúzsky spracovateľ a distribútor vanilky, prírodných extraktov a surovín pre pekárov a cukrárov.

MATFER BOURGEAT

Skupina MATFER BOURGEAT, francúzsky výrobca viac ako 200 rokov, svetový líder vo vybavení laboratórií a profesionálnych kuchýň, uplatňuje svoje know-how v oblasti doplnkových činností súvisiacich s chuťou. Matfer na prípravu, Bourgeat a Vauconsant na uchovanie a distribúciu, In Situ a Flo pre chuť k jedlu. Ponuka pre špecialistov vo všetkých oblastiach od obchodu s potravinami, streetfood až po hotely a catering ako klasické tak aj luxusné… 

(ceny v katalógoch sú uvádzané bez DPH 20%)

MATFER

Kuchynské nástroje

Už 200 rokov MATFER navrhuje a vyrába kuchynské náradie pre gastronomický priemysel kombináciou tradície a inovácie. Objavte komplexnosť produktovej rady Matfer v našom katalógu.

IN SITU

Prestieranie

IN SITU ponúka neustále sa meniace produktové rady, ktoré sú v súlade s vašimi očakávaniami. V katalógu nájdete produkty, ktoré vás inšpirujú a pomôžu vám vyjadriť potešenie z jedla.

FLO

Jednorázové prestieranie

V katalógu FLO nájdete viac ako 2 000 výrobkov na jedno použitie. ECO-friendly obaly